Про компанію

Торгова марка «Botticelli» - це лінія високоякісних меблів для ванних кімнат преміум сегмента.

 

    Історія ТМ «Botticelli» - це історія постійного вдосконалення, стрімкого злету, прагнення до досягнення високих цілей, і, в цілому, історія досягнень і перемог.

Передумовою створення меблів під ТМ «Botticelli» було відвідування в 2006 році генеральним директором ТОВ «Ювента» Чиж Григорієм Івановичем Флоренції, італійського міста на річці Арно. У цьому місті він відвідав галерею Уффіци у палаці, який зараз є одним з найбільш великих і значущих музеїв європейського образотворчого мистецтва. Зокрема, його вразили роботи великого італійського живописця Сандро Боттічеллі, і на честь цього великого генія була названа ТМ «Botticelli».

    Вишукане мистецтво Боттічеллі з елементами стилізації, тобто узагальнення зображень за допомогою умовних прийомів - спрощення форми, кольору і об'єму, надихнуло керівника компанії на створення меблів для ванних кімнат «Botticelli». Загострене почуття краси світу, легкість, простота ліній, граціозність і витонченість в картинах художника відобразилися в серіях меблів «Botticelli».

    ТМ «Botticelli» була створена в 2008 році і меблі виготовлялися на базі одного з провідних виробників меблів для ванних кімнат у країнах Східної Європи - фабрики «Ювента», а з 2014 року - це самостійна фабрика.

 

За останні роки ТМ «Botticelli» стала впізнаваною маркою якості, вишуканості, тонкого смаку, практичності, функціональності в світі меблів для ванних кімнат.

Колектив ТМ «Botticelli» представляє собою амбітну, молоду, креативну і професійну команду, яка невпинно прагне до досконалості, переймаючи досвід провідних західноєвропейських компаній.

    Лінія меблів для ванних кімнат Botticelli виготовляється як вручну, так і за допомогою сучасних технологій. Все, від конструкції і дизайну до фурнітури і комплектуючих, ретельно продумано для зручного і довговічного використання.

За такий короткий час свого існування компанія вже встигла заявити про себе як про серйозного і надійного партнера, підкорити Україну, Росію, Грузію, Молдову, Білорусію, Киргизію і Казахстан. Надалі ТМ «Botticelli» має намір тримати твердий курс у бік західноєвропейського ринку!

Бути на крок попереду, побачити трохи раніше, зрозуміти трохи більше - це ті слова, які характеризують нашу компанію.

    Мета «Botticelli» виробляти високоякісні меблі для ванних кімнат преміум сегменту і довести споживачам, що в Україні вміють виготовляти меблі вищого класу.

 

Меблі «Botticelli» мають безліч переваг, а саме:

 

    оригінальний, неповторний дизайн;

    фурнітура та комплектуючі високої якості, що забезпечують довгу і надійну експлуатацію меблів;

    зручність (функціональність);

    екологічність;

    24 місяці гарантії і післягарантійне обслуговування;

    конструктивну досконалість;

    поєднання розкішного зовнішнього вигляду з вражаючим комфортом.

  •  

    І це далеко не весь список переваг, якими володіють меблі для ванних кімнат ТМ «Botticelli».

Меблі «Botticelli» створені для тих, хто цінує вишуканість і елегантність. Меблі «Botticelli» - втілення стилю великого майстра, який надає відчуття розкоші і заможності у Вашому повсякденному житті.

    Наші меблі допоможуть Вам створити територію затишку, комфорту і краси, вони стануть родзинкою Вашого інтер'єру.

Ми будемо раді допомогти Вам облаштувати Вашу ванну кімнату якісними меблями преміум сегмента!